Przedstawienia profilaktyczne

Strona główna » Aktualności » Przedstawienia profilaktyczne

6 czerwca uczniowie klas IV-VI oglądali spektakl profilaktyczny pt „Pętla zdarzeń”. Miał on na celu zapoznanie uczniów z problematyką agresji, przemocy oraz z konsekwencjami tych działań. Po spektaklu w dyskusji uczniowie mieli możliwość swobodnego, otwartego wypowiedzenia się o tym problemie, o uczuciach, które przeżywają uczestnicy zachowań agresywnych oraz o postawach sprzyjających zapobieganiu występowania przemocy wśród uczniów.

Natomiast uczniowie klas I-III i przedszkolaki oglądali spektakl pt „Psoty nie z tej ziemi”. Dzieci pogłębiły  wiedzę na temat zasad bezpieczeństwa na drodze, konieczności ich przestrzegania. Utrwalili zasady bezpiecznych zachowań oraz rozwijali umiejętność przewidywania skutków swoich działań. Dowiedzieli się o niebezpieczeństwie związanym z poznawaniem osób za pośrednictwem Internetu.

data dodania: 2017-06-07 13:46:19