Wakacji nadszedł czas!

Strona główna » Aktualności » Wakacji nadszedł czas!

23 czerwca 2017r.  w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Tradycyjnie poprzedziła je msza święta odprawiona przez ojca Konrada. Zakończenie roku to czas podsumowań, podziękowań  oraz pożegnań.  Pani dyrektor pogratulowała wszystkim wytrwałej i owocnej  pracy w minionym roku szkolnym.  Podziękowała rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę i zaangażowanie we wszelkie działania, które  przyczyniły się do poprawy jakości nauki.  Było też i pożegnanie, ponieważ z naszej szkoły odchodzi nasz katecheta o. Konrad. Pracował w naszej szkole zaledwie rok, ale zdążył zdobyć sympatię wszystkich uczniów. Pani dyrektor w pięknych słowach podziękowała ojcu za wszystko i życzyła owocnej pracy, radości, pogody ducha i  satysfakcji w dalszym kapłańskim życiu.

Następnie odbyło się uroczyste wręczenie  świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.  Po akademii przygotowanej  przez  uczniów klasy VI  wszyscy udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa.  Tak więc kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące. Życzymy więc wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!!!

data dodania: 2017-06-25 11:11:34