XV Przegląd Kulturalny Świetlic Środowiskowych

Strona główna » Aktualności » XV Przegląd Kulturalny Świetlic Środowiskowych

Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zawierciu zaprosił do udziału w XV Przeglądzie Kulturalnym Świetlic Środowiskowych. Jak co roku, uczniowie naszej szkoły, którzy należą do ogniska wychowawczego wzięli w nim udział. Celem imprezy było zaprezentowanie dokonań artystycznych poszczególnych świetlic  środowiskowych i ognisk wychowawczych z powiatu zawierciańskiego. Hasło przewodnie tegorocznego koncertu brzmiało „Disco Polo nie zna wieku. My wystąpiliśmy z piosenką „Czekam na Ciebie” i tańcem do utworu „Tańcz, tańcz” Efekty naszej pracy zostały zaprezentowane mieszkańcom miasta podczas finałowego koncertu w sali widowiskowej MOK w Zawierciu. Organizatorzy zapewnili wszystkim poczęstunek. Na zakończenie wszystkie grupy otrzymały dyplomy oraz nagrody.

data dodania: 2017-11-07 07:41:28