Strona główna » Aktualności » Spotkanie autorskie

5 grudnia 2017r. odbyło się w naszej szkole spotkanie autorskie z regionalnym twórcą Sławomirem Woźniczko. W spotkaniu uczestniczyli:  Dyrektor naszej szkoły – Alicja Baran, grono pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie. Cała społeczność szkolna przygotowywała się do tego niecodziennego wydarzenia, zapoznając się z wierszami poety oraz malując ilustracje do wierszy. Autor zaprezentował zebranym wybrane wiersze oraz humoreski wraz z podkładami muzycznymi,  które sam skomponował. Pani J. Więckowska i uczennica K. Kućmierz przeczytały bardzo wzruszające wiersze autora, o matce i córce. Następnie uczestnicy spotkania mieli okazję zadawać naszemu gościowi pytania. Było ich wiele. Uczniowie dowiedzieli się między innymi, co jest inspiracją dla jego twórczości, od kiedy zaczął pisać wiersze oraz ile utworów napisał.

Podczas spotkania można było otrzymać wybrany wiersz wraz z dedykacją i autografem. Piękne wiersze, wspaniała muzyka w wykonaniu Sławomira Woźniczko stworzyły niepowtarzalną atmosferę spotkania.

data dodania: 2017-12-08 11:00:30