Dla kochanych babć i dziadków!

Strona główna » Aktualności » Dla kochanych babć i dziadków!

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym dniu Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

W Szkole Podstawowej w Dzwono-Sierbowicach zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

19.01.2018r. zaproszeni dziadkowie bardzo licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt.

Pani Dyrektor Alicja Baran przywitała zebranych gości i złożyła im serdeczne życzenia.

Program artystyczny specjalnie przygotowany na tę okazję rozpoczęły najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych „Motyle” i  „Krasnoludki”, które z ogromnym zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Uczniowie klasy I dla swoich kochanych babć i dziadków przedstawili program  pt. „Kochani dziadkowie – to dla Was”,

Uczniowie z kl. II i III uczcili ten wyjątkowy dzień i zaprezentowali przedstawienie teatralne pt. „Kot w butach” zakończone tańcem - Polonezem.

Na zakończenie uczennice z klasy IV zatańczyły do piosenek  „Czekam na Ciebie” i „Tańcz, tańcz”, podczas których spontanicznie dołączyły dzieci przedszkolne.

Babcie i dziadkowie byli pełni podziwu dla wnucząt oraz ich wychowawców, którzy przygotowali te wspaniałe występy.

Na koniec uroczystości wszystkie dzieci złożyły życzenia i obdarowały babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami i laurkami.

Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy okazali dużą pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla honorowych gości.

poprzednia strona |1|2|3| z   3 następna|ostatnia

data dodania: 2018-01-20 22:01:28