Dzień Matki w naszej szkole

Strona główna » Aktualności » Dzień Matki w naszej szkole

W dniu 25 maja w szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki i Ojca. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I - III zaprezentowały program artstyczny, który oklaskiwali uśmiechnięci rodzice.

Grupa „Motylki” przedstawiła program „Dla mamy i taty z motylem na głowie”. Grupa „Krasnoludki” zaprezentowała program słowno- muzyczny pt. „MAMO TATO KOCHAMY WAS”. Uczniowie klasy pierwszej przedstawiły własną aranżację tańca współczesnego i zagrały na flecie piosenkę „W zieleni łąka majowa”. Uczniowie z klasy II i III poprzez wiersze złożyli życzenia swoim rodzicom. Na zakończenie wystąpił chór szkolny „Fantazja” z piosenkami dla mamy i taty.

Rodzice otrzymali serdeczne życzenia i dzieci obdarowały ich samodzielnie wykonanymi prezentami.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-05-25 14:57:15