PRELEKCJA - BEZPIECZNE FERIE 2019

Strona główna » Aktualności » PRELEKCJA - BEZPIECZNE FERIE 2019

8 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie w ramach szkolnej akcji Bezpieczne Ferie. Pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu i nie tylko zaprezentował policjant z Wydziału Ruchu Drokowego KPP w Zawierciu st. asp. Adam Zatoński.  Następnie strażacy z Państwowej  Straży Pożarnej  zainteresowali uczniów zagrożeniami występującymi zimą w mieszkaniach jak i na podwórkach. W czasie  prelekcji zaproszeni goście odpowiadali na bardzo wiele pytań dotyczących bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku, radzenia sobie z zagrożeniami oraz jak nie doprowadzać do niebezpiecznych sytuacji w swoim otoczeniu. Na zakończenie wszyscy uczniowie z wielkim zaciekawiemiem uczestniczyli w prezentacji wozu bojowego Państwowej Straży Pożarnej z Zawiercia.

data dodania: 2019-02-09 17:29:23