Święto wszystkich dzieci!

Strona główna » Aktualności » Święto wszystkich dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka przygotowano dla naszych uczniów wiele atrakcji. Rozpoczęliśmy od obejrzenia przedstawienia „Szkoła na wesoło” przygotowanego przez uczennice należące do Kółka Teatralnego. Następnie odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV- VIII. Uczniowie rywalizowali w sześciu konkurencjach. Zwycięzcami została drużyna z klasy V, w której skład weszły: Kinga Kućmierz, Jagoda Szota i Kinga Szota. Zwycięzcy i uczestnicy otrzymali słodkie upominki.

To nie koniec! Kolejną atrakcją były gry i zabawy na świeżym powietrzu. Zarówno najmłodsi, czyli  przedszkolaki oraz uczniowie pozostałych klas  bawili  się na boisku szkolnym. Można było wziąć udział w rozgrywkach piłki nożnej, siatkówki albo spędzić czas na rozmowach z koleżankami i kolegami. Jak na piknik przystało wszyscy otrzymali pieczone kiełbaski.  Nie obyło się oczywiście bez słodkiej  niespodzianki. Każde dziecko otrzymało lody dla ochłody oraz słodycze. Oby takich słonecznych dni, pełnych pogody ducha i roześmianych serc dzieci było jak najwięcej.

pierwsza|poprzednia|2| z   2 następna strona

data dodania: 2019-06-04 07:41:58