Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Aktualnie na tablicy

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Strona główna » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 w Dzwono-Sierbowicah uroczyście podsumowali 10 miesięcy ciężkiej pracy. 

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęliśmy od uroczystej mszy świętej w kościele parafialnym w Dzwono-Sierbowicach, na której wspólnie z ojcem Lucjanem dziękowaliśmy za wszelkie dobro, jakiego doświadczyliśmy oraz prosiliśmy o bezpieczne wakacje i spokojny, beztroski wypoczynek. Po mszy wszyscy udaliśmy się na salę gimnastyczną naszej szkoły, gdzie odbywał się ciąg dalszy uroczystości.

Na wstępie dyrektor szkoły pani Alicja Baran powitała zebranych: Panią Barbarę Dąbrowę dyrektora ZEAS w Pilicy, rodziców, nauczycieli i uczniów.  Podsumowała mijający rok szkolny, pogratulowała wszystkich osiągnięć uczniom oraz podziękowała rodzicom, organowi prowadzącemu, nauczycielom i pracownikom szkoły za aktywną pracę na rzecz środowiska uczniowskiego, przede wszystkim za zaangażowanie i wsparcie uczniów w ich codziennej edukacji.

Bardzo uroczystym i wzruszającym momentem było pożegnanie uczniów klasy VIII, którzy na zawsze opuścili mury szkoły podstawowej. Tworzą również pewną historię, gdyż do szkół podstawowych powrócił system ośmioklasowy, a oni są właśnie tym pierwszym rocznikiem kończącym ósmą klasę w naszej szkole po wielu latach.

Kolejnym ważnym wydarzeniem tego dnia było pożegnanie pani Teresy Staśko, która odchodzi na zasłużoną emeryturę. Bardzo dziękujemy za trud i ciężką pracę jaką wykonywała codziennie. Pani dyrektor podziękowała również pani Agnieszce Gumułce, która także zakończyła pracę w naszej szkole, życząc jej wszystkiego dobrego.

Po krótkiej części artystycznej przyszedł czas na wręczenie nagród za wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie.

Na koniec uroczystości dyrektor szkoły życzyła uczniom, pracownikom szkoły oraz wszystkim zgromadzonym na sali, aby wakacje upłynęły pod znakiem radości, aby pomogły zregenerować siły i pozwoliły z ochotą i zapałem spotkać się za dwa miesiące.

 

Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku ! Wracajcie do szkoły wypoczęci i z uśmiechem na twarzy!

 

 

czytano: 322 razy

autor: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2019-06-22 09:12:49

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Dzwono-Sierbowice 2, 42-436 Pilica
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

tel.: 32 6735005
e-mail: biuro@sp3dzwonosierbowice.pl

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna