Wybory Samorządu Szkolnego

Strona główna » Aktualności » Wybory Samorządu Szkolnego

8 października w naszej szkole  przeprowadzone zostały wybory do rady  Samorządu Uczniowskiego.

Poprzedzone były kampanią wyborczą , w trakcie której kandydatki zaprezentowały swoje programy na własnoręcznie zaprojektowanych i wykonanych plakatach.  Uprawnieni do głosowania byli  uczniowie klas 4- 6 oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. W głosowaniu wzięło 52 osoby, które wybierały Radę Samorządu Uczniowskiego. Komisja wyborcza w składzie: Danuta Badowska i  Joanna Więckowska  czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Przewodniczącą szkoły została Karolina Bomba- uczennica klasy VI. Zastępcą – Jagoda Latacz z klasy V. W skład samorządu weszły również Maria Teska i Paulina Wieczorek.

data dodania: 2015-10-08 09:58:11