Dzień Języków Europejskich

Strona główna » Aktualności » Dzień Języków Europejskich

W dniu 29 września 2015 r. obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Jego głównym celem było uświadamianie korzyści płynących z uczenia się języków obcych oraz podkreślenie ich roli i znaczenia w naszym życiu.

Uczniowie klasy VI przygotowali ciekawą inscenizację obrazującą konsekwencje braku znajomości języka angielskiego.

Przy okazji tego dnia zorganizowany został konkurs pod hasłem: „Język angielski – Twoje okno na świat” polegający na napisaniu wierszyka zachęcającego do nauki angielskiego oraz mówiącego o korzyściach płynących ze znajomości tego języka.

Na dzisiejszym przedstawieniu konkurs ten został rozstrzygnięty:

I miejsce  - Jagoda Szota

II miejsce – Emila Łągiewka