Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Strona główna » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 w Dzwono-Sierbowicah wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2020/2021.

Tegoroczne zakończenie było nietypowe jak cały miniony rok szkolny, gdyż po raz pierwszy odbyło się na placu szkolnym przed wejściem do szkoły.

Na wstępie dyrektor szkoły pani Alicja Baran powitała zebranych: Panią Barbarę Dąbrowę dyrektora ZEAS w Pilicy, rodziców, nauczycieli i uczniów.  Podsumowała mijający rok szkolny, pogratulowała wszystkich osiągnięć uczniom oraz podziękowała rodzicom, organowi prowadzącemu, nauczycielom i pracownikom szkoły za aktywną pracę na rzecz środowiska uczniowskiego, przede wszystkim za zaangażowanie i wsparcie uczniów w ich codziennej edukacji.

Bardzo uroczystym i wzruszającym momentem było pożegnanie uczniów klasy VIII, którzy na zawsze opuścili mury szkoły podstawowej. Przygotowali dla nas wzruszające przedstawienie artystyczne zakończone pokazem tańcaBelgijka”.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, uczennice klasy VII obdarowały wszystkich uczniów klasy VIII drobnym upominkiem na zakończenie szkoły podstawowej, gratulując i życząc im powodzenia w szkole średniej.

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie nagród za wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie.

Na koniec uroczystości dyrektor szkoły życzyła uczniom, pracownikom szkoły oraz wszystkim zgromadzonym udanego i bezpiecznego wypoczynku!

data dodania: 2021-06-25 12:22:49