Przedszkolny Konkurs Recytatorski "Zima"

Strona główna » Aktualności » Przedszkolny Konkurs Recytatorski "Zima"

2.03.2022r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Przedszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Zima”. Konkurs miał formę prezentacji wybranych utworów o tematyce zimowej.

Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich, zachęcanie do występów na scenie, uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Do konkursu zgłosiło się 26 przedszkolaków. Dzieci pięknie recytowały utwory literackie, wykazały się dużą odwagą pokonując swoją nieśmiałość. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Dzieci, które zostały wyróżnione: Blanka Kotnis, Michalina Skowronek, Zuzanna Furgacz, Oskar Kaźmierczak, Jakub Graboś, Filip Kowalczyk, Franciszek Wolski.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodki upominek, a wyróżnieni drobne nagrody rzeczowe.

data dodania: 2022-03-04 22:52:05