Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Aktualnie na tablicy

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021-2022

Strona główna » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021-2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 rozpoczęliśmy od uroczystej mszy świętej w kościele parafialnym w Dzwono-Sierbowicach, na której wspólnie z ojcem Lucjanem dziękowaliśmy za wszelkie dobro, jakiego doświadczyliśmy oraz prosiliśmy o bezpieczne wakacje i spokojny, beztroski wypoczynek. Po mszy wszyscy udaliśmy się na salę gimnastyczną naszej szkoły, gdzie odbywał się ciąg dalszy uroczystości.

Na wstępie dyrektor szkoły pani Alicja Baran powitała zebranych: Panią Barbarę Wronę dyrektora ZEAS w Pilicy, rodziców, nauczycieli i uczniów. Podsumowała mijający rok szkolny, pogratulowała wszystkich osiągnięć uczniom oraz podziękowała rodzicom, organowi prowadzącemu, nauczycielom i pracownikom szkoły za aktywną pracę na rzecz środowiska uczniowskiego, przede wszystkim za zaangażowanie i wsparcie uczniów w ich codziennej edukacji.

Niezwykle uroczystym i wzruszającym momentem było pożegnanie uczniów klasy VIII, którzy na zawsze opuścili mury szkoły podstawowej. Przygotowali dla nas krótkie przedstawienie artystyczne, które rozpoczynało się "Polonezem". Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja (filmik ze zdjęć) przedstawiająca naciekawsze momenty z życia klasy, która już od samego rana była wyświetlana na monitorze interaktywnym znajdyjącym się na głównym korytarzu naszej szkoły.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, uczniowie klasy VII obdarowali wszystkich uczniów klasy VIII drobnym upominkiem na zakończenie szkoły podstawowej, gratulując i życząc im sukcesów w dalszej edukacji.

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie nagród za wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Pani dyrektor ZEAS w Pilicy wręczyła Klaudi Banach i Oliwii Banach, laureatkom XIII Regionalnego Konkursu Historycznego organizowanego przez Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Pilica. 

Na koniec uroczystości dyrektor szkoły życzyła uczniom, pracownikom szkoły oraz wszystkim zgromadzonym udanego i bezpiecznego wypoczynku!

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

czytano: 257 razy

autor: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2022-06-25 14:51:15

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Dzwono-Sierbowice 2, 42-436 Pilica
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

tel.: 32 6735005
e-mail: biuro@sp3dzwonosierbowice.pl

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna