Skróty klawiszowe:

Aktualnie na tablicy

Zakończenie roku w przedszkolu

Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku w przedszkolu

23 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2021/2022 i pożegnania przedszkola przez dzieci sześcioletnie, które od września będą już uczniami klasy I. Dzieci 5-6 letnie zaprezentowały pogram artystyczny – pięknie zatańczyły poloneza, następnie recytowały wiersze i zaśpiewały piosenkę pt.’’Kończymy już przedszkole’’. Natomiast dzieci z grupy młodszej powiedziały wiersze o tematyce wakacyjnej oraz zatańczyły przy piosence “Niewiele szczęścia”. Następnie wszystkie dzieci wspólnie bawiły się przy piosenkach: "Wakacje", "Mała Dominika" i "Bella ciao". Punktem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie dzieciom pamiątkowych dyplomów ukończenia przedszkola i nagród książkowych. Rodzice docenili wysiłek dzieci i nagrodzili je brawami.

Zakończenie roku szkolnego 2021/22 Oddział przedszkolny

FILM