Zaczynamy!

Strona główna » Aktualności » Zaczynamy!

1 września 2022 roku o godzinie 9:00 rozpoczęła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego. Po odśpiewaniu hymnu pani dyrektor Alicja Baran powitała wszystkich przybyłych na tę uroczystość, a w szczególności tych, którzy dzisiaj po raz pierwszy rozpoczęli naukę w naszej szkole. Następnie uczniowie klas starszych zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym oprócz wakacyjnych wspomnień I życzeń skierowanych do społeczności szkolnej przypomnieli o ważnej rocznicy w naszej historii – 1 września 1939 roku- wybuchu II wojny światowej.
Swoją obecnością zaszczycił nas burmistrz Miasta iGminy Pilica - pan Artur Janosik. Kierując swoje słowa do uczniów i nauczycieli, życzył wszystkim owocnej pracy w nowym roku szkolnym oraz wielu sukcesów.
Po uroczystości uczniowie udali się do wyznaczonych sal na pierwsze po wakacjach spotkanie ze swoimi wychowawcami. Po dwóch miesiącach „lenistwa” czas wrócić do szkolnych ław.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2022-09-01 16:14:56