Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Aktualnie na tablicy

Uroczystości zakończenia roku szkolnego

Strona główna » Aktualności » Uroczystości zakończenia roku szkolnego

24 czerwca w naszej szkole odbyło się bardzo szczególne, ważne i bardzo uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Ze szkołą pożegnali się uczniowie klasy VI. Uczniowie pozostałych klas podczas akademii otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. 

Szczególne miejsce w tym uroczystym dniu zostało poświęcone naszej Pani Dyrektor Stanisławie Uliniarz, która pożegnała się ze szkołą odchodząc na zasłużoną emeryturę. Na tę ważną uroczystość przybyli goście: Burmistrz Miasta i Gminy Artur Janosik oraz pozostali przedstawiciele Organu Prowadzącego - Pani Barbara Dąbrowa, Pani Barbara Przybylik, Pan Tomasz Karpała. W tej uroczystej chwili uczestniczyli także wszyscy uczniowie, nauczyciele, licznie przybyli rodzice oraz prezydium Rady Rodziców. Wszyscy zebrani oraz goście dziękowali Pani Dyrektor za pracę, podkreślali i doceniali zaangażowanie w wypełnianiu swoich obowiążków. 

Pani Dyrektor Stanisława Uliniarz była  dyrektorem naszej szkoły od początku jej istnienia, przygotowywała ją do otwarcia, ciągle unowocześniała,  a teraz świętuję jej sukcesy. Podczas 27 lat bycia dyrektorem charakteryzowała się prawdziwym zamiłowaniem do pracy nauczycielskiej, potrafiła połączyć wykonywanie swoich obowiązków z pasją. Zawsze pokazywała wszystkim z jaką odpowiedzialnością i zaangażowaniem należy  wykonywać zawód nauczyciela mając na względzie przede wszystkim dobro uczniów.

W tym dniu pożegnaliśmy jeszcze naszego Katechetę - Księdza Andrzeja Kaźmierczaka, który po ośmiu  pracy w naszej szkole opuszcza naszą parafię. 

Po tak ważnych, uroczystych chwilach i w bardzo  podniosłej atmosferze wszyscy zebrani życzyli sobie i wszystkim zebranym szczęliwych wakacji. 

Zapraszamy na wspomnienia z tej uroczystości

https://youtu.be/M5WjWt_ol80

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

czytano: 1722 razy

autor: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2016-06-25 22:56:37

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Dzwono-Sierbowice 2, 42-436 Pilica
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

tel.: 32 6735005
e-mail: biuro@sp3dzwonosierbowice.pl

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna