Bal na 100 par!

Strona główna » Aktualności » Bal na 100 par!

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci. W piątek 3 lutego 2017 roku  w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I-III.  Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Dzieci przebrane były w dowolne stroje, tak więc na balu tańczyły królewny,  wróżki, strażacy, policjanci i inne tajemnicze postaci z bajek i baśni. O dobrą zabawę  zadbał profesjonalny wodzirej. Chwilę wytchnienia dała dzieciom przerwa na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa był udana, a wspomnienia na długo zostaną w pamięci.

data dodania: 2017-02-07 22:49:23