Naszym Kochanym Rodzicom!

Strona główna » Aktualności » Naszym Kochanym Rodzicom!

W maju obchodzimy jedno z najważniejszych świąt – Dzień Matki i Ojca.

Co roku, 26 maja składamy Mamom i Tatusiom życzenia. Obdarowujemy ich drobnymi upominkami, aby w tym wyjątkowym dniu jeszcze bardziej okazać swoją miłość i szacunek.

Uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli o rodzicach. Zaprosili swoich bliskich na uroczystość z okazji ich święta. Przygotowywali się pod okiem swoich wychowawców, by ta wizyta była pełna radości i wzruszeń. Cała społeczność szkolna przygotowała specjalny program artystyczny – uczniowie i dzieci z oddziałów przedszkolnych śpiewali, tańczyli, recytowali, składali piękne życzenia swoim rodzicom, którzy oglądali te występy z uśmiechem,  a nawet z łezką wzruszenia. Każdy z gości otrzymał również prezent własnoręcznie przygotowany przez swoje dziecko.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor Alicja Baran złożyła życzenia wszystkim zgromadzonym rodzicom. Uroczystość przebiegała w bardzo rodzinnej i miłej atmosferze.

data dodania: 2017-05-30 09:54:50