Czołem, pierwszaki! Powodzenia!

Strona główna » Aktualności » Czołem, pierwszaki! Powodzenia!

W dniu 12  października 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Dzwono - Sierbowicach odbyło się uroczyste ślubowanie klasy pierwszej i  pasowanie na ucznia. W uroczystości udział wzięli: Pani Alicja Baran Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Dzwono - Sierbowicach, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie szkoły.

Uroczystość rozpoczęła Pani Alicja Baran, która powitała wszystkich obecnych na uroczystości ślubowania. Następnie pierwszoklasiści zaprezentowali część artystyczną. Po zdanym pomyślnie pierwszym egzaminie nastąpiła najważniejsza chwila uroczystości, gdzie pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, przyrzekając sumiennie wykonywać swoje obowiązki oraz dbać o dobre imię szkoły. Pani Dyrektor każde dziecko pasowała na ucznia i tym samym przyjęła do społeczności Szkoły Podstawowej nr 3 w Dzwono - Sierbowicach. Tradycją szkoły jest wręczanie upominków przygotowanych przez starszych kolegów i koleżanki. I w tym roku tradycji stało się zadość. Pierwszoklasiści otrzymali prezenty nie tylko od społeczności uczniowskiej, ale także od Burmistrza Miasta i Gminy Pilica Pana Artura Janosika, który obdarował ich przyborami szkolnymi, składając im jednocześnie gratulacje i życzenia, które przekazała uczniom Pani Dyrektor. Uczniowie otrzymali także prezenty od rodziców. Po ceremonii odbyło się spotkanie, podczas którego pierwszoklasiści świętowali ten szczególny dzień.
Wszystkim uczniom klasy pierwszej składamy serdeczne życzenia pomyślności i satysfakcji w zdobywaniu i poznawaniu tajników wiedzy. Oby czas, który jest przed Wami, był nie tylko wypełniony pracą, ale także radością i rozrywką.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2017-10-12 19:12:36