Dzień Głośnego Czytania

Strona główna » Aktualności » Dzień Głośnego Czytania

23 XI 2017 r. w naszej szkole odbyło się głośne czytanie dla dzieci w ramach akcji comiesięcznego Dnia Głośnego Czytania. Uczestnikami spotkania a zarazem wspaniałymi słuchaczami były dzieci z klasy I, II i III oraz oddziałów przedszkolnych, które z dużym zainteresowaniem wysłuchały przygód Pippi Pończoszanki Astrid Lindgren, którą czytała pani Anna Skoczek.
Pamiętacie uroczą Pippi Pończoszankę? Bohaterka, znanej i lubianej powieści mieszka w Willi Śmiesznotce tylko z koniem i małpką zwaną Panem Nilssonem. Pippi jednak nie jest samotna. Ma dwoje wspaniałych przyjaciół, Tommy’ego i Annikę, z którymi przeżywa wiele przedziwnych, zabawnych i pouczających przygód. Z workiem pełnym złotych monet świetnie daje sobie radę w życiu, kierując się zawsze dobrem innych. Żywiołowa, zadziorna Pippi opowiada niestworzone historie, które mogły zdarzyć się naprawdę!

Zachęcamy do przeczytania dalszych przygód Pippi.

data dodania: 2017-12-04 13:43:42