Bal karnawałowy 2018

Strona główna » Aktualności » Bal karnawałowy 2018

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci.  Tegoroczny  szkolny bal karnawałowy już za nami. Odbył się on w piątek  26 stycznia 2018 roku. Bawiły się na nim dzieci z oddziału przedszkolnego, klas I-III, a w godzinach popołudniowych  najstarsi uczniowie.   Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Dzieci przebrane były w dowolne stroje, tak więc na balu tańczyły królewny, wróżki, strażacy, policjanci i inne tajemnicze postaci z bajek i baśni. O dobrą zabawę  zadbał profesjonalny wodzirej. Chwilę wytchnienia dała dzieciom przerwa na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszyscy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa była udana, a wspomnienia na długo zostaną w pamięci.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie i pomoc w realizacji balu.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-01-28 17:36:33