Rok szkolny 2018/2019 uważamy za otwarty!

Strona główna » Aktualności » Rok szkolny 2018/2019 uważamy za otwarty!

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 3 września 2018 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2018/2019. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy…

Uroczystość rozpoczęła się, jak co roku, o godzinie 8.00, mszą świętą w kościele parafialnym w Dzwono-Sierbowicach, a następnie wszyscy udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej rozpoczął się apel. Na początku został odśpiewany hymn państwowy.

Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły – p. Alicja Baran, która serdecznie powitała wszystkich gości, uczniów, rodziców, grono pedagogiczne, pracowników szkoły.

Po wystąpieniu pani dyrektor, ciepłe słowa do uczniów, nauczycieli oraz rodziców skierowała Sekretarz MiG Pilica p. Anna Kulczak.

Podczas apelu, szczególnie ciepło powitani zostali uczniowie klasy pierwszej, a także najmłodsze dzieci rozpoczynające swoją przygodę ze szkołą. Wychowawczyni klasy I p. Maria Tkaczyk oraz grupy przedszkolnej 3,4-latków p. Agnieszka Gumułka podarowały dzieciom drobne upominki. Po części oficjalnej, uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole!

data dodania: 2018-09-03 19:44:05