Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Strona główna » Aktualności » Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 19 marca odbył się w naszej szkole Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Rywalizowali ze sobą uczniowie z trzech szkół naszej gminy, w dwóch grupach wiekowych. Grupa młodsza w składzie dwóch chłopców i dwie dziewczynki. Grupa starsza jedna dziewczyna i dwóch chłopców. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu dotyczącego przepisów ruchu drogowego. Punkty zbierano drużynowo. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał st. asp. Pan Adam Zatoński z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

Wyniki drużyn:

I grupa:

1. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono – Sierbowicach

2. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pilicy

3. miejsce - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wierbce

II grupa:

1. miejsce - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wierbce

2. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono – Sierbowicach

3. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pilicy

Naszą szkołę w grupie I reprezentowali: Maja Owcarz z kl. V, Jagoda Szota z kl. V, Adrian Dziuba z kl. V, Hubert Pasich z kl. VI. Wykazali się ogromną wiedzą, która zapewniła im zwycięstwo. Drużyna ta będzie reprezentowała naszą gminę w eliminacjach powiatowych.

W kategorii drugiej, nasi reprezentanci to: Agata Sochacka z kl. VIII, Kacper Czech z kl. VII, Dominik Dziedzic z kl. VII. Członkowie drużyn, które zajęły I miejsce otrzymali od organizatora nagrody książkowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnym etapie turnieju.

M. Dachowska

data dodania: 2019-03-20 07:25:22