Kochanym Babciom i drogim Dziadkom!

Strona główna » Aktualności » Kochanym Babciom i drogim Dziadkom!

Jedne z najsympatyczniejszych dni w kalendarzu to Dzień Babci i Dzień Dziadka. Nasza szkoła upamiętniła to święto 7 lutego 2020 roku goszcząc w swoich progach bardzo wielu najmilszych gości. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi. Dzieci z najmłodszych klas  i oddziału przedszkolnego przygotowały wspaniałe występy  artystyczne przepełnione  radością,  śpiewem, tańcem i muzyką. Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i  dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują  wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować.

Dzieci z grupy Krasnoludki przygotowały program słowno-muzyczny pt. ,,Kocham mocno babcię i dziadka”. Grupa Motylków przygotowała program zatytułowany ,,Życzenia dla babci i dziadka.” Uczniowie klas I-III zagrali prawdziwy ,,Koncert na 102 dla babci i dziadka.”

Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnuków. Na zakończenie uroczystości dzieci wyczarowały dla dziadków tak bardzo oczekiwany śnieg. To był naprawdę wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy zdrowia, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2020-02-11 21:55:19