CZAS KARNAWAŁOWYCH SZALEŃSTW

Strona główna » Aktualności » CZAS KARNAWAŁOWYCH SZALEŃSTW

W dniu dzisiejszym czyli 11 lutego w naszej szkole odbyła się coroczna zabawa karnawałowa. Grupy przedszkolne i uczniowie z klas I - III bardzo starannie przygotowali się do tej uroczystości. Każda grupa i klasa starannie udekorowały swoje sale do zabawy, każdy przygotował piękny strój i rekwizyty.
Panie wychowawczynie zadbały, aby była odpowiednia muzyka i atrakcyjne zabawy takie jak konkurs zumby, dmuchanie największego balona czy koncert klasowych życzeń. W bajkowej scenerii, przy pięknej muzyce dzieci bawiły się wspaniale, a zabawy dostarczyły mnóstwo radości. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, czarodziejek, krakowianek. Zabawa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Następna zabawa karnawałowa za rok! Zapraszamy.

poprzednia strona |1|2|3| z   3 następna|ostatnia

data dodania: 2021-02-11 19:11:44