Walentynki w naszej szkole

Strona główna » Aktualności » Walentynki w naszej szkole

14 lutego – datę tę chyba każdy już zna. Walentynki, bo o nich mowa, to święto miłości i przyjaźni. W naszej szkole co roku organizujemy pocztę walentynkową, ale w tym roku dodatkowo zaproponowaliśmy coś nowego - został zorganizowany Konkursu Angielskiej Piosenki Walentynkowej oraz konkurs plastyczny „Najpiękniejsze serce walentynkowe”.

Udział w konkursie piosenki zgłosili tylko Kinga Piedo i Filip Świderski z klasy IV, którzy przysłali swoje wyśmienite wykonanie piosenki ‘Stumblin’ In’ Suzi Quatro & Chris Norman - duet bardzo zbliżony do oryginału!

Gratulujemy im fantazji i kreatywności w interpretacji tego niezwykle pozytywnego utworu, w którym oboje wspaniale odegrali swoje role. Brawo Kinga i Filip!

W konkursie plastycznym przyznano trzy wyróżnienia, które otrzymali: Katarzyna Owcarz, Oliwier Janus i Emilia Bierońska. Gratulujemy!

Mamy nadzieję, że zaprezentowane wykonanie piosenki oraz zdjęcia będą inspiracją dla pozostałych uczniów do wzięcia udziału w kolejnych edycjach i konkursach organizowanych przez naszą szkołę.

Serdecznie zapraszamy!

Stumblin"In