Narodowy Dzień Sportu

Strona główna » Aktualności » Narodowy Dzień Sportu

11 września obchodzona była IX edycja Narodowego Dnia Sportu. Jest to ogólnopolska akcja społeczna, której celem jest promowanie aktywności, zdrowego trybu życia, sportu i różnych dyscyplin sportowych. Projekt jest wspierany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, a także przez marszałków prawie wszystkich województw, Polski Komitet Olimpijski i Paraolimpijski.
W naszej szkole również odbyły się dodatkowe zajęcia sportowe w ramach Narodowego Dnia Sportu. Należały do nich między innymi: Turniej gier i zabaw, rozgrywki unihokeja, zajęcia na szkolnej siłowni, a także rozgrywki szachowe.
Uczniowie bardzo chętnie brali udział we wszystkich zajęciach zorganizowanych w naszej szkole.

data dodania: 2021-09-13 21:36:09