Strona główna » Aktualności » Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi w pokonywaniu trudności, odkrywania talentów oraz ich prezentowania. Obchody tego dnia zaczęły się od obejrzenia historii małej Vashti, która nie wierzy w swoje możliwości. Dziewczynka zachęcona przez nauczycielkę odkrywa swój talent do malowania. Vashti uwierzyła w siebie dzięki małej kropce…

Celem tego święta jest pomoc dzieciom w odkrywaniu własnych talentów, poznawaniu mocnych stron i wyrabianiu wiary we własne możliwości.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych włączyły się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki. Z tej okazji dzieci ubrały ubrania w grochy, groszki i kropki i miały możliwość zaprezentowania swojego stroju w kropkowej rewii mody, ponadto uczestniczyły w szeregu gier i zabaw z kropką. Na zakończenie powstały „kropkowe” sklejane dzieła sztuki a na buziach dzieci pojawiły się piegi. Było wesoło, ciekawie i emocjonująco!

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2021-09-16 21:23:48