Światowy Dzień Pluszowego Misia w klasach I-III

Strona główna » Aktualności » Światowy Dzień Pluszowego Misia w klasach I-III

25 listopada 2021 roku uczniowie klas 1-3 obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci wykonywały szereg ciekawych zadań związanych z pluszowym misiem. Wspólnie poznawały historię powstania pierwszej zabawki. Uczniowie obejrzeli prezentację i film edukacyjny dotyczący historii pluszowego misia. Jednym z zadań było rozpoznanie postaci misia na podstawie opisów i ilustracji. Dzieci narysowały portrety swoich ulubieńców, śpiewały o nich piosenki, a nawet rozwiązywały zadania matematyczne. Najciekawsze były opowiadania dzieci o swoich pluszowych zabawkach, zawsze wiernych i oddanych, którym powierzają swoje sekrety i tulą się do nich, gdy mają czasem zły dzień. Dzieci kochają swoje misie. Mimo coraz bardziej atrakcyjnych zabawek moda na nie trwa nadal. Każdy uczeń miał okazję zrobić klasowe zdjęcie z własnoręcznie wykonanym plakatem swojego pluszaka. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na wystawce na korytarzu szkolnym.

data dodania: 2021-11-29 07:09:05