Ho ho ho!

Strona główna » Aktualności » Ho ho ho!

Wizyta świętego Mikołaja w oddziałach przedszkolnych i klasach I –III, to jeden z najbardziej oczekiwanych  przez dzieci, dzień w roku. Dzieci przygotowują się do tego dnia bardzo starannie. Uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością. Dzieci oprócz prac plastycznych przygotowały piosenki, wiersze, tańce, które zostały zaprezentowane przed tak wyjątkową osobą. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych wydarzeń wszystkie dzieci były odświętnie wystrojone w czerwone ubrania z mikołajkowymi motywami. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy gość odwiedza wszystkich tylko raz w roku… Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2021-12-08 07:44:02