ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

Strona główna » Aktualności » ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

Jedną z ważnych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów szkoły. W dniu dzisiejszym - 14 października 2022r. odbyła się taka uroczystość czyli ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej.

Pani dyrektor Alicja Baran przywitała wszystkich zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas:

Pan Artur Janosik – burmistrz Miasta i Gminy Pilica,

Pani Joanna Ślusarczyk – sekretarz Miasta i Gminy Pilica

Ojciec Lucjan Janas – katecheta z parafii Dzwono-Sierbowice

oraz rodzice.

Pierwszoklasiści wspólnie ze starszymi koleżankami przygotowali program artystyczny. Z przejęciem tańczyli, recytowali piękne wiersze i śpiewali piosenki. Po tym dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Następnie Pani dyrektor pasowała ich na uczniów.

Po oficjalnych uroczystościach na dzieci czekała cała masa prezentów przygotowanych przez rodziców oraz gości i starszych kolegów. Pan burmistrz Artur Janosik wraz z Panią sekretarz osobiście wręczyli wspaniałe przybory szkolne, życząc dzieciom pomyślności

i satysfakcji ze zdobywania i poznawania tajników wiedzy. Następnie uczniowie wykonali pamiątkowe zdjęcia, a wszystko zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy dużo wspaniałych sukcesów na szkolnej drodze. Powodzenia!

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2022-10-17 07:29:17