Przedszkolny Konkurs Recytatorski

Strona główna » Aktualności » Przedszkolny Konkurs Recytatorski

27 października w naszej szkole odbył się Przedszkolny Konkurs Recytatorski. W konkursie wzięło udział 22 przedszkolaków.
Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie zdolności recytatorskich, mowy i dykcji, zainteresowanie dzieci poezją, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego oraz zachęcanie do występów na scenie i przełamywanie nieśmiałości.
Za piękną recytację i udział w konkursie wszyscy uczestnicy otrzymali brawa, pamiątkowe dyplomy i słodki upominek, a wyróżnione dzieci drobne nagrody rzeczowe.
Wyróżnienia w grupie 3-4latków otrzymali: Emilia Sypnik, Julia Radosz, Paweł Straszak, a w grupie 5-6latków: Natalia Krzak, Barbara Wolska, Nikola Szota, Mateusz Brożek, Szymon Janus.

data dodania: 2022-10-28 20:18:24