Dzień Kredki

Strona główna » Aktualności » Dzień Kredki

22 listopada obchodziliśmy „Dzień Kredki”. Święto rozpoczęło się od obejrzenia krótkiego filmu o tym, jak są robione. Następnie dzieci bawiły się przy piosence „Kolorowe kredki”, brały udział w zabawach muzyczno- ruchowych z kredką w roli głównej. Była również zabawa matematyczna, rozwiązywanie zagadek, ćwiczenia motoryki dużej i małej. Percepcje wzrokową przedszkolaki doskonaliły podczas układania puzzli i układania kredek wg wzoru. Dzięki zabawom utrwalały nazwy kolorów, doskonaliły umiejętności matematyczne, spostrzegawczość i motorykę. Podczas tego święta dzieci przekonały się, że kredka służy nie tylko do kolorowania, ale może stać się źródłem świetnej zabawy. Na zakończenie tego spotkania wszystkie przedszkolaki zostały obdarowane medalami.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2022-11-27 13:48:13