Strona główna » Aktualności » Bal karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i balów. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój sali i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci z oddziału przedszkolnego, kl. I – III oraz uczniowie z kl. IV-VIII. Młodsze dzieci z dumą prezentowały swoje bajeczne stroje balowe. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach.

Bal karnawałowy dla  uczniów naszej szkoły to dzień niezwykły. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tego dnia  już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, piratów, strażaków, policjantów. O wystrój sali zadbali starsi koledzy i koleżanki. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Wszystkie dzieci świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca, za którą odpowiedzialny był didżej Pirat. Wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wspólnej, wesołej zabawy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2023-02-13 18:21:47