FREAK PARK - moc wrażeń!

Strona główna » Aktualności » FREAK PARK - moc wrażeń!

Każdy dzień w szkole to ciągłe wyzwania związane z masą nowych zadań i wiedzy, którą należy przyswoić. Ale nie samą nauką i pracą żyje … uczeń. Aby nieco urozmaicić tę codzienność, 22 marca 2023r. uczniowie kl. IV-VII udali się na wycieczkę.

Pierwszym punktem było kino HELIOS w Dąbrowie Górniczej, gdzie wspólnie obejrzeliśmy film „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”. Celem tej wizyty było kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, jak również kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

Lecz główną atrakcją tej wycieczki był park trampolin FREAK PARK w Będzinie. Po krótkim instruktażu bezpiecznego korzystania z parku, uczniowie rozpoczęli sportowe szaleństwa pod czujnym okiem instruktorów. Korzystali z szeregu atrakcji m.in. trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, poduchy do zwariowanych skoków czy małpiego gaju z wieloma zjeżdżalniami. Dla spragnionych mocniejszych wrażeń czekały ścianki wspinaczkowe i tyrolka. Pobyt w parku trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz integracji rówieśniczej. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń.

data dodania: 2023-03-22 21:54:14