WIELKI SUKCES NASZYCH UCZENNIC – I MIEJSCE W ETAPIE WOJEWÓDZKIM

Strona główna » Aktualności » WIELKI SUKCES NASZYCH UCZENNIC – I MIEJSCE W ETAPIE WOJEWÓDZKIM

19 kwietnia br. uczennice z klasy VIII uczestniczyły w XXII Ogólnopolskim Konkursie „Poznajemy Parki Krajobrazowe”. Nasza drużyna w składzie: Klaudia Banach, Aleksandra Latacz, Aleksandra Graboś wykazała się dużą wiedzą na temat znajomości parków krajobrazowych położonych na terenie województwa śląkiego oraz olbrzymią wiedzą wykraczającą poza materiał realizowany w szkole podstawowej na temat gromady ptaków . Uczennice do konkursu przygotowała Pani Magdalena Dachowska. Wygrana na etapie wojewódzkim sprawiła, że nasze uczennice będą reprezentowały województwo śląskie w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach od 30 maja do 2 czerwca w Janowie Lubelskim.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na etapie ogólnopolskim.

data dodania: 2023-04-24 07:16:46