Skróty klawiszowe:

Aktualnie na tablicy

Osiągnięcia w konkursie plastycznym

Strona główna » Aktualności » Osiągnięcia w konkursie plastycznym

W Szkole Podstawowej nr 3 w Dzwono-Sierbowicach odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie plastycznym, zorganizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Konkurs miał na celu promowanie bezpieczeństwa w pracy rolników oraz zapobieganie rolniczym chorobom zawodowym. Uczniowie mieli za zadanie stworzyć prace plastyczne w dowolnej technice, które obrazowałyby promowane przez KRUS sposoby na unikanie wypadków i chorób zawodowych w ramach projektu „Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś”.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, a jego wyniki są dowodem na to, że młode pokolenie ma nie tylko talent, ale i świadomość społeczną. W konkursie wzięło udział 17 uczniów naszej szkoły, z czego aż 15 otrzymało wyróżnienia oraz nagrody ufundowane przez KRUS.

W grupie klas I-III szczególne uznanie zdobyła Barbara Wolska, która zajęła III miejsce.

Natomiast w grupie klas IV-VIII największe wrażenie na jury wywarła praca Julii Ścibor, która zdobyła I miejsce.

Obydwie uczennice zostały nagrodzone dyplomami, pucharami oraz wartościowymi nagrodami rzeczowymi.

Nagrody wręczyli przybyli goście: Pani Anna Szymik, Zastępca dyrektora Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, Pan Janusz Szewczyk, Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Katowicach, oraz Pan Łukasz Duda, przedstawiciel Placówki Terenowej KRUS w Katowicach.

Pani Dyrektor Alicja Baran pogratulowała wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom oraz podziękowała przedstawicielom KRUS.

czytano: 99 razy

autor: sp3dzwonosierbowice.pl