Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Aktualnie na tablicy

Dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym

Strona główna » Aktualności » Dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z niecierpliwością. 
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
"Mama i Tata najpiękniejsze słowa świata” słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i Tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego człowieka rodzice, to najważniejsze osoby w jego życiu. Należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicami. 
Z tej właśnie okazji 24 maja odbyła się uroczysta akademia. Sala gimnastyczna stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Były wiersze, piosenki, tańce i życzenia dla kochanych rodziców. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca.
Po prezentacji słowno – muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna. 

czytano: 66 razy

autor: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2024-05-31 15:23:59

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Dzwono-Sierbowice 2, 42-436 Pilica
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

tel.: 32 6735005
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna