Skróty klawiszowe:

Aktualnie na tablicy

ZIELONA SZKOŁA – ŁEBA 2024

Strona główna » Aktualności » ZIELONA SZKOŁA – ŁEBA 2024

18 maja 2024r. z samego rana wyruszyliśmy w podróż. Od początku humory nam dopisywały, chociaż wszyscy uczniowie klasy 3 po raz pierwszy w swoim życiu uczestniczyli w wyjeździe na zieloną szkołę. Naszym miejscem docelowym była Łeba, w której dzieci miały okazje do spędzenia fantastycznego czasu pełnego przygód i nauki.

Program zielonej szkoły był bardzo napięty i wypełniony różnymi atrakcyjnymi zajęciami, spacerami i zabawami. Nie narzekaliśmy na nudę. Byliśmy na wycieczce w Słowińskim Parku Narodowym, gdzie wchodziliśmy na największą wydmę w Europie. Oglądaliśmy pokazy fok w Sea Parku w Serbsku oraz zwiedziliśmy park dinozaurów. W czasie pieszych wycieczek i spacerów mieliśmy okazję poznać malownicze położenie Łeby. Uczestniczyliśmy w licznych konkursach, turniejach i rozgrywkach sportowych. W trakcie zielonej szkoły mieliśmy okazję również do spotkania z ciekawymi osobami, którzy dzielili się swoją wiedzą i pasją z nami. Było to bardzo inspirujące i pouczające doświadczenie. Ale nie zabrakło również czasu na zabawę - bawiliśmy się na plaży, organizowaliśmy konkursy i gry integracyjne, co pozwoliło nam zintegrować się jako grupa i spędzić czas w radosnej atmosferze.

Pobyt na zielonej szkole dostarczył nam nowych wrażeń, doświadczeń i pozytywnych przeżyć. Do domu wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni z mnóstwem miłych wspomnień.

poprzednia strona |1|2|3| z   4 następna|ostatnia

czytano: 83 razy