Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Aktualnie na tablicy

DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA 2024

Strona główna » Aktualności » DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA 2024

7 czerwca obchodziliśmy Szkolny Dzień Bezpieczeństwa połączony z Dniem Dziecka. Uczniowie w tym dniu nie przynieśli ze sobą zeszytów i książek a dzień wypełniony był różnymi atrakcjami.

Rano o 8:00 uczniowie klas IV-VIII wspólnie obejrzeli filmy dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji.

O godzinie 9:00 wszyscy zgomadziliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie zaproszeni goście: Przedstawicielki Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Pilicy, Policjant z KPP w Zawierciu Wydziału Prewencji, Strażacy z OSP Szyce oraz uczniowie klasy mundurowej i nauczyciele Zespołu Szkół w Pilicy prezentowali przywiezione pomoce i urządzenia, demonstrując pokazy związane z profilaktyką i szeroko rozumianym bezpieczeństwem.

O godzinie 10:00 wszyscy udaliśmy się na plac szkolny, aby uczestniczyć w zajęciach i pokazach przy poszczególnych stanowiskach przygotowanych przez zaproszonych gości. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem korzystali ze wszystkich atrkacji. Wielka pularnością cieszył się samochód policyjny oraz wóz strażacki, do których można było wejść i włączyć sygnały oraz sprawdzić jak działają megafony. Część uczniów mogła sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, inni siłowe podczas przeciągania liny lub toru przeszkód. Rodzice także aktywnie uczestniczyli w tym szkolnym święcie przygotowując watę cukrową i popcorn.

Serdecznie dziękujęmy wszystkim gościom zaangażowanym w przygotowanie naszego święta oraz rodzicom za pomoc w sprawnej organizacji tego dnia. Tegoroczny Dzień Dziecka na długo zostanie w naszej pamięci.

Do zobaczenia za rok!

 

poprzednia strona |1|2|3| z   3 następna|ostatnia

czytano: 130 razy

autor: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2024-06-13 13:26:32

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Dzwono-Sierbowice 2, 42-436 Pilica
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

tel.: 32 6735005
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna