Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Aktualnie na tablicy

Każde zakończenie jest nowym początkiem...

Strona główna » Aktualności » Każde zakończenie jest nowym początkiem...

Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Po całym roku wytężonej pracy, nadszedł czas  na słodkie lenistwo. Mamy upragnione wakacje! Nikt chyba nie zasłużył na nie tak bardzo, jak nasi absolwenci.

21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.
 Głównymi bohaterami tego dnia byli właśnie ósmoklasiści. To właśnie oni byli dziś w centrum uwagi. Młodsze koleżanki i koledzy przygotowali dla nich wiele niespodzianek, prezentując przy okazji swoje talenty muzyczne, choreograficzne, kabaretowe czy plastyczne.  Na początek po wspólnym odtańczeniu belgijki, do którego włączyli się uczniowie klas V, VI, VII, uczniowie zajęli przygotowane dla nich miejsca i przypomnieli sobie swoją historię  w szkole. Potem zaczął się koncert życzeń przygotowany przez uczniów klas młodszych. Każdy z absolwentów  otrzymał  wyjątkową dedykację w postaci tańca, piosenki, portretu stworzonego przez malarza czy skeczu w wykonaniu kabaretu.

Kiedy przyszedł czas na występ absolwentów, każdy z nich miał chwilę, aby podzielić się jakąś refleksją na temat lat spędzonych w tej szkole, jakimś miłym wspomnieniem, czymś, co zdarzyło się tutaj i  co na zawsze utkwiło w ich pamięci. Nie mogło zabraknąć podziękowań dla Pani dyrektor, nauczycieli, pracowników administracji oraz rodziców. Po otrzymaniu świadectw, zgodnie z tradycją absolwenci, zrzucając birety z głów, pożegnali się ze szkołą.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

czytano: 113 razy

autor: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2024-06-24 12:01:18

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Dzwono-Sierbowice 2, 42-436 Pilica
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

tel.: 32 6735005
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna