Zakończenie roku szkolnego w Oddziale Przedszkolnym

Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego w Oddziale Przedszkolnym

W czwartek  23 czerwca byliśmy  świadkami  zakończenia roku szkolnego dla dzieci z naszego przedszkola.
Zakończenie przedszkolnej edukacji, to również możliwość zaprezentowania się dzieci na scenie, złożenie podziękowań wychowawcom i wszystkim tym, którzy w tym procesie pomagali.
Program artystyczny, który przedstawiły dzieci składał się z radosnych  wierszy, piosenek oraz tańca.
 Dziewczynki i chłopcy pięknie recytowali wierszyki, w których żegnali się z  przedszkolem, a witali upragnione wakacje. Nie zabrakło również wesołych piosenek o czasie spędzonym w przedszkolu i o szkole, w której czekają na nich nowe obowiązki.  Były podziękowania dla Pani Dyrektor,  Pań nauczycielek oraz pracowników obsługi.  Dzieci otrzymały dyplomy i książki.
Teraz wakacje, więc życzymy wszystkim wspaniałego, bezpiecznego wypoczynku,  a od września powitamy w szkole.

data dodania: 2016-06-25 22:13:10