Strona główna » Aktualności » DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu pełnią dziadkowie. Obchodzony 21 stycznia Dzień Babci i dzień później Dzień Dziadka to tylko symboliczne święto w naszym kalendarzu. Tak naprawdę to każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To codziennie ich pociechy potrzebują od nich wsparcia.

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. Dnia 14 lutego dzieci gościły swoje ukochane babcie i dziadków na uroczystej akademii. Pięknie wystrojone, z uśmiechem na twarzy, bijącym sercem – najpiękniej, jak tylko potrafiły – wierszem, piosenką i tańcem przypomniały swoim gościom, jak wiele dla nich znaczą.

Kochane Babcie, drodzy Dziadkowie życzymy  Wam dużo zdrowia, pomyślności, radości, zadowolenia i satysfakcji z wnucząt.

pierwsza|poprzednia|2| z   2 następna strona

data dodania: 2017-02-16 09:11:55