BOGATSI DUCHOWO I KULTUROWO

Strona główna » Aktualności » BOGATSI DUCHOWO I KULTUROWO

9 marca 2017r. uczniowie kl. IV-VI pojechali na wycieczkę do Częstochowy. Wśród uczestników tego wyjazdu były osoby, które przyznały, że nigdy  jeszcze nie miały okazji odwiedzić duchowej stolicy Polski  – Jasnej Góry. Podczas pielgrzymki dzieci zwiedziły zabytki Jasnogórskiego Sanktuarium  (m. in. Muzeum 600-lecia Jasnej Góry, Skarbiec) oraz wysłuchały historii tego miejsca opowiedzianej przez ojca Konrada. Miały też okazję do uczestnictwa we mszy świętej przed Cudownym Obrazem.

Drugim celem naszej wycieczki był seans w kinie Cinema City – oglądaliśmy film pt. „Był sobie pies”. Ta wzruszająca historia przyjaźni człowieka i psa  bardzo spodobała się dzieciom, wywołała wiele emocji. Film uczył miłości i szacunku do zwierząt. Bogatsi duchowo i kulturowo wróciliśmy do domu.

data dodania: 2017-03-11 23:08:30