Wracamy do szkoły!

Strona główna » Aktualności » Wracamy do szkoły!

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym w Dzwono-Sierbowicach, w której uczestniczyli uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne. Po mszy wszyscy udaliśmy się do szkoły, aby wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny 2023/2024.

Po odśpiewaniu hymnu pani dyrektor Alicja Baran powitała wszystkich przybyłych na tę uroczystość, a w szczególności tych, którzy dzisiaj po raz pierwszy rozpoczęli naukę w naszej szkole.
Swoją obecnością zaszczyciła nas dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Pilicy - pani Barbara Wrona. Kierując swoje słowa do uczniów i nauczycieli, życzyła wszystkim owocnej pracy w nowym roku szkolnym oraz wielu sukcesów.
Zgodnie z tradycją naszej szkoły, uroczyście przywitani  zostali uczniowie klasy I, którzy rozpoczynają naukę w szkole podstawowej oraz przedszkolaki.  Wychowawczynie podarowały dzieciom skromne upominki na dobry początek szkoły.
Po uroczystości uczniowie udali się do wyznaczonych sal na pierwsze po wakacjach spotkanie ze swoimi wychowawcami.

data dodania: 2023-09-04 18:25:30