Strona główna » Aktualności » DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, 14 października każdego roku, obchodzony jest  Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji uczniowie klasy III i IV przygotowali akademię, na którą przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie.
Uczniowie wierszami i piosenkami podziękowali wszystkim pracownikom oświaty za trud włożony w ich wychowanie, za przekazaną wiedzę, wyrozumiałość, cierpliwość, uśmiech i serce.
Następnie glos zabrała Pani dyrektor - Alicja Baran, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.

data dodania: 2023-10-30 07:41:39