Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Aktualnie na tablicy

„Cała nasza gromadka kocha Babcię i Dziadka!”

Strona główna » Aktualności » „Cała nasza gromadka kocha Babcię i Dziadka!”

„Cała nasza gromadka kocha Babcię i Dziadka!”

- tymi słowami dzieci z naszego przedszkola oraz uczniowie klas I – III rozpoczęli uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 22 stycznia 2019r.

Pani Dyrektor Alicja Baran przywitała zebranych gości i złożyła im serdeczne życzenia.

Święto Babci i Dziadka to doskonała okazja, by podziękować im za miłość i troskę, jaką obdarowują nas od dziecka. To Oni poświęcają swym wnuczętom najwięcej uwagi i skupienia. Dziadkowie zabierają na spacery czy wycieczki, pomagają w trudnych chwilach, rozmawiają na różne tematy i mają anielską cierpliwość, a przy tym rozpieszczają jak tylko mogą!

Program artystyczny specjalnie przygotowany na tę okazję rozpoczęły najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych „Motyle” i  „Krasnoludki”, które z ogromnym zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły.

Uczniowie klasy I w strojach ludowych zatańczyli „Krakowiaka” oraz przedstawili program  pt. „Dla naszych Babć i Dziadków”.

Uczniowie z kl. II i III uczcili ten wyjątkowy dzień „Polką warszawską”, a następnie złożyli swoim najbliższym najserdeczniejsze życzenia.

Wszyscy z dumą patrzyli na wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Niejednej babci i niejednemu dziadkowi łezka zakręciła się w oku.

Po części artystycznej dzieci wręczyły wspaniałym gościom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

Była to naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy okazali dużą pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla honorowych gości.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

A. Gumułka

 

poprzednia strona |1|2|3| z   3 następna|ostatnia

czytano: 352 razy

autor: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2019-01-22 19:38:24

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Dzwono-Sierbowice 2, 42-436 Pilica
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

tel.: 32 6735005
e-mail: biuro@sp3dzwonosierbowice.pl

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna