Czas kolędowania

Strona główna » Aktualności » Czas kolędowania

Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy wszyscy są blisko siebie, panuje magiczny nastrój przepełniony ciepłem, radością i miłością To wyjątkowy czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Aby poczuć tą wyjątkową atmosferę już dziś włączyliśmy się we wspólne kolędowanie.

Wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście zgromadzili się na naszej uroczystości.

Wśród zaproszonych gości byli:

Burmistrz Miasta i Gminy Pilica p. Artur Janosik,

Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Pilica p. Barbara Przybylik, Panowie Radni - Kazimierz Grzesiak i Łukasz Kudra,

była dyrektor naszej szkoły p. Stanisława Uliniarz,

proboszcz Parafii w Kidowie Zbigniew Grzesiński,

proboszcz Parafii w Dzwono-Sierbowicach o. Lucjan Janas

oraz o. Wiesław Tokarz.

Pani dyrektor powitała szanownych gości i zaprosiła wszystkich do wysłuchania koncertu kolęd i pastorałek. Wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z oddziału przedszkolnego przyczynili się do przygotowania tej uroczystości. Były wyśpiewane piękne tradycyjne kolędy, wesołe, skoczne pastorałki oraz wygrane na fletach świąteczne utwory.

Po zakończonym koncercie głos zabrała dyrektor szkoły p. Alicja Baran, która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Do życzeń dołączył się także Burmistrz Miasta i Gminy Pilica pan Artur Janosik oraz pani dyrektor Stanisława Uliniarz. Szkolną wigilię zakończyliśmy łamaniem się opłatkiem i składaniem sobie życzeń.

poprzednia strona |1|2|3| z   3 następna|ostatnia

data dodania: 2023-12-21 20:44:17