Koncert dla Babci i Dziadka

Strona główna » Aktualności » Koncert dla Babci i Dziadka

19 stycznia odbyło się w naszej szkole wyjątkowe spotkanie. Jego celem było uhonorowanie naszych kochanych babć i dziadków z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.

Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali specjalny program artystyczny, którym chcieli podziękować babciom i dziadkom za całą miłość, opiekę i wsparcie, które nam dają.

Całe wydarzenie rozpoczęło się pełnym ekscytacji występem przedszkolaków. Maluchy prezentowały swoje umiejętności tańcząc, śpiewając piękne piosenki o miłości do babci i dziadka oraz recytując wierszyki. Następnie przyszedł czas na uczniów, którzy świętowali ten wyjątkowy dzień poprzez recytację wierszy, śpiew kolęd, pastorałek i piosenek dla babć i dziadków. Nie zabrakło również odśpiewania „Stu lat”.

Babcie i dziadkowie nagradzali występy swoich pociech gromkimi brawami. Widać było w ich oczach dumę z wnuków. Po występach dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki.

Uroczystości towarzyszył słodki poczęstunek przygotowany przez mamy z Rady  Rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Spotkanie babć i dziadków z ich wnukami było wyjątkowe. To był wspaniały czas, pełen radości, uśmiechu i miłości.

poprzednia strona |1|2|3| z   3 następna|ostatnia

data dodania: 2024-01-23 07:24:36